Вхід

Традиційна китайська кухня з доставкою.

Унікальні страви на Ваш вибір

Доставка QuickLi йде на літні канікули! Але Ви завжди зможете насолодитися стравами Лі, зробивши попереднє замовлення по телефону або на сайті та забрати за адресою вул. Симона Петлюры 28. Ми цінуємо кожного нашого кліента та вже восени QuickLi повернеться з новими силами - ще смачніше та швидше!!!
0 0 грн.

Про проект

Легенди свідчать, що справжньою магією можна вважати лише магію смаку. Китайські майстри бездоганно опанували цю кулінарну алхімію, адже вони можуть створити неповторну страву з будь-яких продуктів.

Їх уміння створювати неймовірний ансамбль смаку завоювало любов по всьому світу, чого не можна сказати про будь-яку іншу національну кухню. Істинне диво полягає в дуже простих правилах, адже все геніальне - просто.

Китайська кухня

Китайська кухня органічно поєднує в собі кисле, солодке, солоне, гостре, гірке і навіть прісне. Кожна нота цієї симфонії виділяється не тільки завдяки смаку, але також кольором і ароматом. У Китаї вірять, що їжа зобов'язана радувати не тільки язик і шлунок, але також очі і нюх.

Китайська нація має найбагатшу історію і традиції, які, безумовно, відбилися і на їжі. Ці традиції включають різноманітну смакову гаму і користь від харчування, адже більшість страв готуються з мінімальною кількістю жирів і з максимальною дозою корисних речовин.

У сучасному світі багато хто намагається відтворити своїми руками магію китайської кухні. І хоча саме Китай асоціюється з підробками, їх їжу намагаються підробити частіше за інших. Але підробка ніколи не зрівняється з оригіналом.

Quick Li

Quick Li подарує вам найяскравіше враження від китайської їжі, навіть якщо ви скуштували мільйон варіантів. Ми можемо так говорити завдяки тому, що наш шеф-кухар отримав безцінний досвід створення чарівних страв безпосередньо в Китаї. Саме тому наша кухня одночасно поєднує в собі традиції і якість.

І ми із задоволенням порадуємо вас цією магією смаків у вас вдома або в офісі. Кожна страва Quick Li - незабутнє свято смаку!

Ласкаво просимо у світ справжньої китайської їжі - у світ Quick Li.

Пошук

Поділитися